Dobra pizzeria w Olsztynie

Dobra pizzeria w Olsztynie

Razem ze znajomymi wybraliśmy się na wycieczkę od Olsztyna. Koleżanka powiedziała nam, że to piękne miasto i możemy tam wiele zobaczyć. Wybraliśmy się więc w piątek po pracy, aby miło spędzić weekend.

W końcu dotarliśmy do naszego hotelu. Jak zwykle, po długiej drodze, mieliśmy ochotę coś zjeść. Kolega, któremu kiszki marsza grały już tak głośno, że słyszano je chyba na recepcji, poprosił mnie: „Zamów jedzenie w restauracji!” Mimowolnie stałam się koordynatorem naszego obiadu. Postanowiłam wyszukać jakiegoś miejsca w internecie. Wpisałam więc „restauracja w Olsztynie”…

W grupie, jak wiadomo, ciężko jest się dogadać – każdy woli coś innego, ten nie lubi burgerów, ten nie je mięsa, ten z kolei nie jada makaronu ani ryżu. Stanęło więc na wyborze oczywistym i godzącym wszystkich – na pizzy! Ta opcja zadowalała każdego, bo mogliśmy skomponować coś, co usatysfakcjonuje wszystkich. Zdecydowaliśmy jednak, że nie chcemy zamawiać jedzenia do hotelu, wyruszyliśmy więc w drogę, żeby znaleźć dobrą pizzerię.

Na szczęście już za rogiem minął nam wielki szyld z napisem „Najlepsza pizzeria w Olsztynie!”. Weszliśmy do środka czym prędzej, a kuszący zapach spowodował, że postanowiliśmy zostać. To była bardzo dobra decyzja – nigdy nie jadłam tak dobrej pizzy!

Olsztyn okazał się przepięknym miastem i bardzo miło spędziliśmy w nim czas. Dużo spacerowaliśmy i zwiedzaliśmy zabytki. A w pizzerii pojawiliśmy się jeszcze następnego dnia, bo pizza nas tak zachwyciła, że nikt nie chciał tu jeść już nic innego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *